Jdi na obsah Jdi na menu
 


Autosport a Tuning-Východočeský BMW SHOW DAY 28.4.2007Report_________________

Takže další fotečky + komplet fotečky ze srazu,videa budou již brzyyy :
www.tynistatko.wz.cz
http://www.wiper.cz/index.php?pg=fotogalerie2_vypis&cislo=537
www.bmwaci.borec.cz

http://www.tyniste-bmw.wz.cz

Obrazek

Východočeský BMW SHOW day Týniště nads Orlicí 28.4.200 Východočeský BMW SHOW DAY Týniště nad Orlicí 28.4.2007

Mno tak poslední žhavé novinky ohledně srazu:

Dopadl DJ který zahraje vše cokoliv si kdo bude přát,na přání,vybereme po dohodě to nejvhodnější,a zároveň ten DJ přiveze projektor a na plátně či zdi se budou promítat videoklipy+filmy a fotky ze všech srazů BMW u nás i v zahraničí,pařb a různých akcí.Tímto patří velký Dík Petrovi M.
Dále musím hodně poděkovat ještě jednou Romanu K.,Tomášovi z Kostelce a Honzovi ze Záměle a jejich všem kamarádům,kteří se aktivně podíleli na reklamní propagandě srazu a to opravdu poctivě.Navíc Honza dnes dohodl plnohodnotné parkoviště blízko hradu Potštejn,lepší než to o kterém jsme věděli my,prostě autíčka musí být jako v bavlnce.
Ještě nesmím zapomenout poděkovat Lukášovi 316i který mi pomůže v pátek stavět zřejmě nový altán abysme se všichni vešli,a především dík Moravcovým,kteří nám na svém pozemku dali naprostou volnost !
Ale vyzývám vás,prosím slušné chování a žádné bitky,rušení nočního klidu po 0.30 hod,gumování pneu a chování dle pravidel silničního provozu všude !Slibte mi to všichni prosííím!
Další dobrá zpráva-Kryštof se prozatím předběžně nekoná !byla to kachna,fáma,lež !
A poslední horká novinka se týká mého velitele z Hradce Králové,Dje Wipera,pro kterého fotím profi na diskotékách,který mi nabídl reklamu na Rádiu Fajn Life,reklamu našemu srazu,že by i přijeli auty,a rozdali lidem letáky,samolepky,atd,ale stroskotalo to díky financím,i přes velice velkorysou nabídku slevyze známosti ,jelikož teď nedopadl sponzor,takže za 2-3 měsíce kdy bude další sraz,to bude !
Myslím že s reklamou už není problém,máme lidí nadpočet,a to se vyplatí.
Těště se,piště co chcete pak celý večer hrát za hudbu,už za 4 a půl dne !!!
Já se tak těšíííííííííííííííííííííííííííííím,to jsou nervy,škoda že jsem nestihl auto,hlavní byl sraz.Budu s kocourkem někde v pozadí parkovaT/RADŠI/
Very Happy Wink Twisted Evil Laughing Embarassed Embarassed Sad Very Happy
_________________
https://dj-honza.estranky.cz

 
Kompletní info s fotkami+časový harmonogram srazu:

 
Dne 28.4.2007 se nám splní sen a sejdeme se všichni lidičkové stejného zaměření,smýšlení a postižení na jednu značku z celých Východních Čech,a né na ledajakou značku,ale BMW,a to je ta jediná ultimátní cesta !!!
12.00-13.30 sraz na Mírovém náměstí
Zde počkáme na všechny ostatní,popovídáme si,vyfotíme se,natočíme,můžeme se zde najíst,je zde hodně výborných restaurací-Hotel Orlice,Dělnický dům,…

Plocha vyhrazená pro nás je celý prostor parkingu od kašny k hl. cestě,jinak pro neznalé na náměstí se dostanete přijedete –li od Hr.Králové:U benzinové stanice EuroOil odbočíte vlevo a za ní na křižovatce hned vpravo do centra,pojedete zhruba 1.2km stále po hlavní až dojedete na Mírové náměstí.Pro přijíždějící od Častolovic,u Benziny se před nájezdem-viaduktem odbočíte vpravo do centra,pojedete zhruba 1 km,přejedete most a za pár metrů jste na náměstí.Pro přijíždějící od Brna-Holic-Borohrádku,pojedete přes Albrechtice nad Orlicí,přes most nad řekou Orlice a dojedete ke křižovatce,přes ní jedete rovně,a na té další vpravo a jste na náměstí.Pro přijíždějící od Dobrušky,Opočna,Rašovic,Křivic-přijedete po hlavní od Dubu k železničnímu přejezdu,přes něj se dáte rovně po hlavní ulicí na Bělidle,stále rovně přes menší křižovatku a na té konečné se dáte vpravo a jste na náměstí.Tak to bychom měli samotný sraz.
 
 
13.30 – 16.30 Spanilá jízda s výletem na zříceninu hradu Potštejn,nasedneme do svých autíček a vyrazíme pomalu pěkně v řadě za sebou na spanilou jízdu naším orlickým rájem na zříceninu hradu Potštejn,kdyby to tu někdo znal dobře a chtěl být v čele kolony,nechť se přihlásí a domluvíme se,jinak to nejspíš bude Venca TDS nebo já,pojedeme přes obce Lípa n.Orl,Častolovice,Kostelec nad Orlicí kde se zřejmě odbočíme na náměstí a projedeme náměstím ,pak přes kruhový objezd na Doudleby nad Orlicí,Vamberk a tam se odbočíme na Potštejn vpravo.Parking v Potštejně je v prostoruu nějaké ubytovny,ohrazený plotem s jednou vrátní brány,snad se tam budeme všichni vejít,doufáme že jo.
 
 


 
 
Na Potštejně se vydáme od parkingu společně do kopce lesem,tam zaplatíme každý směšných 35,-k.č. a necháme se provést po zřícenině hradu,prohlédneme si nádherné vyhlídky,údolí,lesy,apod.
Okolo 16.30 se pomalu připravíme k odjezdu a vyrazíme směrem za vytouženým prasátkem.V Týništi n.Orl. se odbočíme na Albrechtice n.O. a Borohrádek,přejedeme most přes řeku Orlici,projedeme Albrechtice n.Orl a 2 km za nimi vjedeme do kopců Nové Vsi.Zde je když je jasno nádherný výhled na celé Orlické hory a část Krkonoš.Pojedeme stále po hlavní až se u hřiště odbočíme vlevo dolů k rybníku přes 2kopečky,pojedeme úzší cestou,kde pak dole chci upozornit na 2 menší nerovnosti-díry které se nestihly do srazu oprav it.No a dole už to na nás všechno čeká !


 
Do 17.00 bysme měli být na místě.Přijedeme ke krásné hospůdce a louka před ní a okolo ní je celá naše,zde zaparkujeme své miláčky,a sedneme si ven.Nachází se zde velký prosklený altánek kde je udírna,dále stoly s lavicemi a vevnitř v hospodě je ohromný sál s vedlejší místností,kam se všichni jistě spolehlivě vejdeme.Hospoda má moderní vybavení,čisté wc,plný bar dobrot,krb,vnitřní vybavení je v takovém mírně staročeském stylu,venku před hospodou je dále tenisový kurt,a prostě na celé ploše můžeme parkovat a stanovat.
Hned jak dorazíme by už pro nás mělo být pomalu připravené pečící se prasátko,které bude ořezávat paní hostinská Moravcová manželka majitele hospody který nám poskytl velkou záštitu.Cena masa by měla být lidová-levná,bude se spíše odvíjet podle účasti,čím víc nás bude,tím levnější,samozřejmost je chleba a hořčice,mělo by být i pečivo.
K tomu kdo bude moci zůstat přes noc doporučuji pivo Gambrinus,10° = 16,-
12°=20,-
Budem si pěkně hamat do sytosti a jelikož nedopadlo pozvání nějakého hudebního projektu,tak nám přitom bude hrát hifi věž či rádio s hudbou na přání.Mysleli jsme si něco pohodového kllidného,žádný progresivní styl,namíchám pár kompilací přesně dle výběru ankety co kdo bude chtít.
No a jak se najíme tak nám vystoupí hlavní hřeb večera,náš velký mistr bavič Chosé Pešek
 
kterého jsme pozvali.Jeho program je tajemstvím,ale myslím a pevně doufám že se budeme všichni skvěle bavit.Ještě jsem zapomněl dodat že v sousedství objektu hospody je chatová oblast rekreační oblasti Nová Ves s chovným rybníkem,který je vyhledávanou atrakcí ke koupání,má 2 písčité pláže,a voda by už měla v tu dobu být teplá,tudíž se můžeme i vykoupat.Dále v lese hned za hospodou je protifašistický bungr partizánských odbojů z druhé světové války,které se v něm skrývaly a cvičili případný útok,leží to zhruba 1km od hospody tudíž vám to můžu ukázat kdo by měl zájem,
Je zde nádherný klid,a příjemné prostředí,tudíž vás všechny vyzývám a chci poprosit abyste se chovali všude po celé trase našeho srazu podle pravidel silničního provozu,zbytečně neprovokovali,troubit budem všichni to se při spanilé jízdě bavoráků rozumí,a dále pak při projíždění úsekem k hospodě v Nové Vsi ,je zde obytná zona,a spousta chodců a cyklistů,tak prosím velký pozor.V noci pak je zvykem že jsou zde v létě bujaré zábavy s hudbou do 2 hodin takže bavit se hlučně můžeme,ale později už by nás mohli sankciovat za rušení nočního klidu.Bude to fajn akce,těším se,a ahoj na sraze.Honza-Organizátor.
Ještě chci poděkovat druhému spoluorganizátorovi Vencovi TDS 325,človíčkovi s nickem Ruske,který nejvíce přispěl k reklamní propagaci akce,jelikož po většině měst našich východních čech vylepoval plakáty s kamarády,Tompilotovi z Kostelce,který nám také významně přispěl s kopírováním a vývěskami plakátů a kontaktování spousty osob,Obecnímu úřadu Nová Ves,Městskému úřadu Týniště nad Orlicí,Obecnímu úřadu v Potštejně a Moravcovým kteří nám všude dovolily průjezd a zbývající formality.
 
 

 
28.4.2007 už za 2 týdny !!!
REFERENCE :
 
Akce by měla být natáčená digitální kamerou Samsung se stativem ,i při spanilé jízdě,pozvání přijala Česká televize která zde přijede
Natočit reportáž,a v jednání je i tisk,a druhá komerční televize.
 
Registrace účastníků srazu :

DJ HONZA
Proper
Chamuraphi
FreeTree
Ajwori
Fugo
Lukyn
Radek L
John
DrakeRK
Pepper
Jaryn
Bretajun
Tompilot
DoctorX
Hory
Martin-Šinty
Venca TDS
Petr M.
Ota z Náchoda
Dyno
Hanis
Sámo
Tomik
Hans IS
KKaazz
Delta

Roske
-//-kámoš1
-//-kámoš2
-//-kámoš3
-//-kámoš4
-//-kámoš5
-//-kámoš6
-//-kámoš Honza


1kostelečák
1z diskotéky

možná:

EVERLAST
GeorgosAc
Zahy
Libor Z
Bobo
scoo8y
Radek
Ondra M
Fikux
Kubis
Misa
Erik Klakson
+dalších asi 10-15 lidí co nemají net
+jedna několikačlenná banda z náchodska
+jedna vícečlenná banda z Prahy
+zbytek co si kdo přečte na plakátech které vyvěšuji téměř všude kde to jen jde
+jedna vícečlenná banda z Prahy
+zbytek co si kdo přečte na plakátech které vyvěšuji téměř všude kde to
jen jde
+možná i banda kolegů z Polska


ČESKÁ TELEVIZE
REGIONÁLNÍ TELEVIZNÍ SPOLEČNOST
AUTO SPORT &TUNING
regionální tisk


fotky z víkendového srazu-předsraz Týniště-Nová Ves

http://www.bmwaci.borec.cz/
_________________
https://dj-honza.estranky.cz

 
 
Maddox.cz DJ-ka Mišu MOSP WIPER Superdance.cz Sety.cz Fotoreport.cz DJ TWIN drom.sk DJ HORYS Okolo Hradce Jordy Fotky z Akcí DJ Danda Music Club Max Disco Phoenix Pecka Mestec DJ Web Výměnný reklamní systém Warp.sk Free MP3 Kluby Koncerty Festivaly Rádia Hudební nástroje DJs Ewa Farná TOP.ER.CZ - český toplist přístupů
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář